Pasowanie na przedszkolaka - grupa "Stokrotki"

W dniu 14 listopada 2018 maluszki z grupy I "Stokrotki" przeżyły swoją pierwszą i niezwykle ważną uoczystość - "Pasowanie na przedszkolaka". Prawie wszystkie dzieci pokonały tremę (niektóre wcale jej nie miały) i najpiękniej jak potrafiły przedstawiły program artystyczny. Były więc piosenki o misiu, kotku, piesku, o jesieni, wierszyki i tańce, których dzieci uczyły się z ochotą już od pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, co z pewnością potwierdzą wszyscy, którzy oglądali uroczystość. Rodzice mogą być dumni ze swych pociech, które po występach złożyły przysięgę:
"Od dziś zapnę sam guziki i założę sam buciki.
Sam podniosę, gdy coś spadnie i posiłki zjadam ładnie.
Od dziś będziemy już tacy! Daje słowo przedszkolacy!"
Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego maluszka na przedszkolaka a potem wręczyła pamiątkowe dyplomy i poduszeczki - kredki. Mamy nadzieję, że nasze najmłodsze przedszkolaki z radością i zapałem będą uczyć się i wyśmienicie bawić każdego dnia. Życzymy im tego serdecznie!