Wizyta św. Mikołaja

"Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.

Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszystkich dzieci".

Pewnej świątecznej nocy Święty Mikołaj podróżował rozdając prezenty. Śpieszył się, aby zdążyć do wszystkich dzieci. Ogromnie dużo miał pracy, bo grzecznych dzieciaków jest bardzo, bardzo wiele i wszystkie zasługują na podarki.
Wizyta świętego Mikołaja to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w roku. Już od samego rana podekscytowane przedszkolaki nasłuchiwały tupotu reniferów, dźwięku sań i znajomego "ho ho ho!". Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinnach porannych przy asyście Śnieżynki przybył do przedszkola święty Mikołaj. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dookoła. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, opowiadał ciekawe historie oraz oczywiście zadał pytanie "czy dzieci były grzeczne?". Wszystkie przedszkolaki zapewniły, że będą się starały zachować wzorowo zarówno w domu jak i w przedszkolu. Podczas wspólnych tańców, konkursów i radosnych zabaw czas mijał bardzo szybko. Dziękujemy Mikołajowi, że odwiedził nasze przedszkole i zapraszamy za rok!