Spotkanie w klubie "Relaks"

Przedszkolaki z grupy II odwiedziły w ostatnią przedświąteczą środę chórzystki z osiedlowego klubu "Relaks". Panie z uśmiechem powitały dzieci i z radością wysłchały zaśpiewanej kolędy. Pani Ania wręczyła wykonaną własnoręcznie przez przedszkolaki szopkę bożonarodzeniową oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim zebranym osobom. W ramamach podziękowań chór uroczyście odśpiewał kolędę "Przybieżeli do Betlejem" oraz poczęstował dzieci pysznymi słodkościami. Fiołki bardzo dziękują za gościne i jeszcze raz życzą wszystkim wesołych świąt.