Koncert chóru "Witolin"

9 stycznia nasze przedszkole odwiedził osiedlowy chór "Witolin". Przybyli goście przygotowali dla dzieci zbiór świątecznych kolęd oraz pastorałek. Wzniosły śpiew rozbrzmiewał w całym przedszkolu. Koncert chóru "Witolin" na nowo wzniecił bożonarodzeniową atmosferę, znów można było poczuć radosny i ciepły nastrój świąt. Przedszkolaki chętnie śpiewały znane im koledy a chórzyści oraz panie chórzystki byłi ogromnie zaskoczeni wiedzą dzieci i znajomością tekstów.
Bardzo dziękujemy za piękny, świąteczny koncert oraz zapraszamy ponownie. Mamy nadzieję, że chór "Witolin" odwiedzi nas jeszcze nie raz.