"Jest takie jedno święto,

jedno na całym świecie,

którego w kalendarzu,

może nie znajdziecie,

lecz wiedzą o nim dzieci

i to już nie od dzisiaj.

Dziś święto nad świetami:

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA".

23 listopada dzieci brały udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Dzieci wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta a następnie wspólnie z misiami wesoło bawiły się także liczne konkursy oraz quizy. Ponad to każda grupa zaprezentowała wiersz o misiu. Jednak najwięcej radości sprawiły przedszkolakom odwiedziny prawdziwego Pluszowego Misia, który opowiedział o sobie, żartował a także zadawał wiele misiowych zagadek. Cała zabawa zakończyła się malowaniem portretu Pluszowego Misia oraz wspólnym poczęstunkiem. Dzieci bawiły się wspaniale a Dzień Pluszowego Misia pozostanie w ich pamięci na długo.

Zapraszamy do galerii zdjęć.