Dużur wakacyjny

Dyrektor i personel Przedszkola nr 397 „Ziarenko”

w Warszawie ul. Komorska 6 serdecznie witają  dzieci i ich rodziców na dyżurze wakacyjnym!

Dyżur trwać będzie  od 1 do 12 lipca  2019r. Przedszkole nasze jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-17.30.  Uprzejmie  prosimy  przyprowadzać  dzieci  od  7.00 do 8.30, a odbierać od 15.00 do 17.30.  Rodzicom nie wolno spóźniać się po odbiór dzieci. Prosimy również o przestrzeganie czasu przyprowadzania dziecka. Po godzinie 8.30 zamykamy przedszkole. Personel przystępuje do wykonywania swoich zadań, które są bezpośrednio związane z dziećmi. Spóźnianie się rodziców z dziećmi dezorganizuje pracę przedszkola. Zachęcamy do  zapoznania się z regulaminem naszego przedszkola, który znajduje się w holu na parterze.

Jeżeli dzieci przebywają w sali zabaw odbieramy je wywołując przez video domofon. Osoba  odbierająca  przedstawia  się  pełnym imieniem i  nazwiskiem  po   czym  prosi  dziecko  wymieniając  jego  imię i nazwisko. O odbiorze dziecka z terenu ogrodu przedszkolnego każdorazowo informujemy nauczycielkę - dziecko ma obowiązek pożegnać się z Panią, a rodzic poinformować, że dziecko jest odbierane.

Jeżeli ktoś z Państwa zechce odebrać dziecko w ciągu dnia, uprzejmie proszę powiadomić o tym nauczycielkę pełniącą rano dyżur podając jej karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz stosowną informacją.

Uwaga! Nauczycielka ma prawo zażądać i sprawdzić dokument tożsamości osoby wymienionej w upoważnieniu. Proszę zatem, aby osoby  te posiadały dokument tożsamości przy odbiorze dziecka.

Rodziców dzieci urodzonych w 2015r. prosimy o przyniesienie dzieciom pościeli i koców o wymiarach: 2m x 1,6m, piżamki. Pościel, koce i piżamkę podpisujemy pełnym imieniem i nazwiskiem. Zmianę bielizny prosimy powiesić w szatni na wieszaczku przypisanym do znaczka i półeczki dziecka w podpisanym worku. Dzieci te będą leżakowały. Wszystkie dzieci obowiązkowo muszą posiadać zmianę obuwia na podeszwie antypoślizgowej. Zabrania się chodzenia dzieciom do przedszkola w klapkach, japonkach, itp. Każde dziecko zobowiązane jest posiadać nakrycie głowy!

Dziecka nie wydajemy!

Osobie, której  stan będzie wskazywał na spożycie alkoholu lub  innych środków odurzających

Osobie niepełnoletniej

Osobom nieupoważnionym przez rodziców (formularz upoważniający do odbioru dzieci dostępny jest u nauczycieli grup oraz do pobrania poniżej).

Oświadczenie do odbioru dziecka - plik do wydruku

Prosimy o uaktualnianie podanych telefonów kontaktowych oraz o przyniesienie paczki chusteczek higienicznych.

Życzymy dzieciom przyjemnego i radosnego pobytu podczas dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu „Ziarenko”!!!

Informacje dotyczące opłaty za dyżur wakacyjny

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjne w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 14 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych.

Opłatę w wysokości 100 zł należy wpłacić na rachunek bankowy:

70 1030 1508 0000 0005 5067 4114